Trendy w memach kwiecień 2020

Rozpoczyna się nowy miesiąc, a więc czas na przegląd trendów i popularnych tematów na memy w tym miesiącu. Szukasz pomysłu na nowe memy? Świetnie! Sprawdź poniższa listę tematów pod śmieszne obrazki, może znajdziesz inspirację i trafisz na stronę główną z Twoim memem!

Memy koronawirius i #zostanwdomu

Patrząc na sytuację w Polsce i na świecie oraz rozwój pandemii będzie to zdecydowanie temat numer jeden w najbliższym miesiącu. I tak poza satyrycznym spojrzeniem na zachowania ludzi, nabijanie się z zapasów papieru toaletowego etc, z pewnością pojawi się sporo memów informacyjnych o koronawirusie. Nie ukrywajmy, ale memy są świetnym źródłem wiedzy, podawanej w małych dawkach w przystępnej formie.

Memy polityczne

Do czerwoności rozgrzewa nas temat polityki, wyborów i najbliższych działań rządu. Cóż, polska zmaga się z epidemią, stały wzrost zachorowań oraz szerzące się obostrzenia i kolejne zakazy i nakazy, ale to nic… na wybory iść trzeba ;) Politycy prześcigają się w wymyślaniu argumentów i kontrargumentów w tym temacie dostarczając nam co chwilę rewelacyjnych pomysłów na memy polityczne. Do wyboru szeroka tematyka: memy pis, memy po, memy kidawa-blonska, memy jarosław... i mógłbym je tak mnożyć jeszcze długo hi hi hi 

Memy świąteczne

Zbliża się Wielkanoc – ważne święto w kalendarzu każdego katolika. W tym roku w związku z rozszerzająca się epidemią te święta będą inne niż wszystkie dotychczasowe. Część rodzin nie spotka się przy świątecznym stole, gdyż podróże będą wiązały się ze zbyt wysokim ryzykiem przeniesienia covid-19. Pamiętajmy więc by w tym szczególnym i w tym roku wyjątkowo smutnym czasie zadbać o dobry nastrój również w memach.

Memy – początek wiosny

Nie da się ukryć, że zaczynamy już czuć powiew świeżego powietrza, ciepłe słońce zaczyna się pojawiać na naszym niebie coraz częściej, więc i więcej naszych myśli krąży wokół aktywności na świeżym powietrzu. Jak co roku o tej porze będzie więc silny trend na memy sportowe, memy związane z pogodą, przygotowaniem się do lata etc. W tym roku również będą one miały szczególny wydźwięk w związku z koronawirusem, który przełożył się na akcję #zostanwdomu.

Komentarze